Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát válasszak?

Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Olyan szakmát keresek amihez nem kell matek vagy csak alap matek kell hozzá,meg amivel jól is lehet keresni...inkább humán beállítottságú vagyok.Van valami ötletetek?
2011. szept. 10. 07:43
 1/8 anonim válasza:
73%
Hány éves vagy? Milyen suliba jàrsz? Válassz főiskolát vagy egyetemet, ott lesz öt éved kitalálni, merre tovább. Ha szakmunkára gondolsz, a heggesztők jól keresnek.
2011. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%

Média- és kommunikáció.

Amennyire én tudom (a debreceni főiskolán legalábbis) nem kellett matek hozzá még pár éve.

2011. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A heggesztővel annyi a baj hogy lány vagyok :-)20 éves...
2011. szept. 10. 08:18
 4/8 A kérdező kommentje:

média és kommunikáción milyen szakot?

Köszönöm a segítségeteket :-)

2011. szept. 10. 08:19
 5/8 anonim válasza:
73%

Mindenki média es kommunikáció szakra akar menni, könnyű suli, könnyű diploma és tv, rádiós munka....csakhogy rengetegen vannak! Alig kap közülük munkàt, mert túl sokan vannak!

Humán erőforrás menedzsment, tehát munkaerő felvétel, stb...egy multicégnél, vagy külkereskedelem, de ehhez legalább kettő nyelvtudás kell profi szinten, vagy államigazgatás....

2011. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

szociális munka! ha sikerül úgy elhelyezkedned, jól lehet keresni vele (pláne külföldön). egy szemeszter közgáz van a történetben, de nem nagyon erőltetik a dolgot:)


a méd.+komm.ra nagyon nehéz bekerülni :S


ha szakmát akarsz, akkor fodrász, kozmetikus, manikűr-pedikűr-műköröm

ha van hozzá tehetséged: fogtechnikus. angliában pl. 8E-1millió a havi fizu, de itthon is megkapnak havi 2-250E-et

2011. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Óvodapedadógus?


Az előttem hozzászólónak üzenem, hogy szociális gondozókat várnak külföldre jó pénzért. A fogtechnikus viszont szeintem is jó.

2011. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szocmunkásokat is, csak tudom, annak tanulok! :)
2011. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!