Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti, hogy tekoráltátok ki a...

Ti, hogy tekoráltátok ki a koli szobát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy, mert tilos. Én a falvédőmre ragasztgattam ezt az, meg a szekrényemre.
2011. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

én is ezen gondolkodom, sok az üres felület :-(


de a táskámbn már benne van egy ilyen karácsonyi dísz szalag (pár méteres, csillogo. az lesz az ágam felé feéragasztva. plussz viszek eg guminőt. majd beállítom oda ahová jól látható.meg kéne pár nős posztert felrakni.

2011. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én idén sehogy, mert úgy döntöttem bejárós leszek. Amúgy tavaly a sok fehér falfelületre saját képeket vittem, barátokról, családról, imádott kis kutyáimról, stb. Ez elég jól megtörte a fehérséget és mivel mindenkinek volt szabad falfelülete még a többieket sem zavarta.

Amúgy igyekeztünk minél otthonosabbá tenni apróságokkal. Saját színes ágynemű, színes törölköző, színes fürdőszobaszőnyeg (saját fürdője volt minden szobának), színes szőnyeg, mindegy csak sok sok színes legyen, ami megtöri azt a "kripta hangulatot". Úgy kb 2-3 hét kellett mire belaktuk a szobát a csajokkal úgy, hogy tényleg igazán otthonos lett. :)

2011. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ara ,hogy nyomtatok képeket, nekünk zöld a koliba a fal, már egyre otthonosabb :)
2011. szept. 17. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
dekoráltátok.. nem tekor... :)
2011. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát karácsonyfadíszt ragasztottam a falra. hoztam guminőt. hangfalszett mélynyomóval, jó pár cetli felragasztva a falra...
2011. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!