Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok nagyon jól kidolgo...

Hol találok nagyon jól kidolgozott érettségi tételeket?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb, mert vannak olyanok is amik tele vannak hibákkal?: Előre is köszi:)
2011. szept. 13. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ilyet nem fogsz találni. előveszed a füzetedet meg a könyvedet, és leírod ami kell a tételbe. amit neten találsz tételeket, azokkal egészítsd ki amit leírtál.


az összes tétel ami a neten van vagy túl hiányos vagy túl hosszú, én a helyedben nem csinálnám meg, hogy csak fogom aztán megtanulom őket.

2011. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én anno random beírtam gugliba ,hogy töri tételek és kidobott egy csomó oldalt, ilyen érettségizz.com meg hasonlók, viszont az első dolog amire rádöbbentem, hogy úgysem azokat kéri számon a tanár és sokkal jobb, ha magad írod. Hidd el, hogy jobban meg tudod tanulni a saját jegyzeted, meg ki tudja, hogy amit neten találsz az milyen forrásokból van.

Ha nagyon kell segítség, akkor mindjárt megnézem , hátha nekem még van pár gépen valahol.

2011. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ez meg a másik, hogy minden tanárnak vannak saját dolgai amit szeretnek számon kérni. A saját jegyzeteid amik a füzeteidben vannak meg amiket dolgozatokba kérdezett azok kellenek. Lehet, hogy amire egy tanár ötöst ad arra más csak hármast vagy négyest adna.
2011. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!