Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek? Dietetikus vagy...

Mi legyek? Dietetikus vagy gyógytornász?

Figyelt kérdés

Melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni? Miként tudok jobban megélni? Melyiknek mik az előnyei és a hátrányai? Minden érdekel ami ezekkel kapcsolatos.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. szept. 13. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Hát, egyikkel sem fogsz milliókat , de még havi 100ezret se nagyon keresni... De akkor már inkább a dietetika. Az szerintem nagyobb jövő előtt áll, a sok elhízott emberke miatt. De ez csak szerintem, mert engem egyébként is érdekel a táplálkozás.
2011. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megélhetés szempontjából szerintem egyik sem éri meg a tanulásba befektetett munkát, pénzt.
2011. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
ha sok kövér ember van akkor ennyierővel azt is mondhatjuk hogy sok beteg lusta lerobbant ember is van és akkor gyógytornász is lehet. De tényleg mind2 vacak lehet
2011. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógytorna
2019. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!