Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig él a szerződés így a...

Meddig él a szerződés így a jogsitanfolyamon?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő: 4 éve jártam jogsizni, megvolt mindenem kivéve a forgalom. Elvileg sajnos lejárt mindenem. de ott hagytam a sulit nem publikus okok miatt. most újra szeretném kezdeni egy másik jogsis suliba. Kell valami kijelentkező papír az előzőről vagy nem él semmilyen szerződésem már vagy úgy iratkozhatok be ahogy vagyok? Köszönöm!
2011. szept. 17. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah lényeges információt kihagytam: *Úgy hagytam ott hogy nem mentem többet, szóval szónélkül "léptem ki". Egyszer csak nem mentem mert nem volt idegem hozzá...
2011. szept. 17. 18:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi élne?
2011. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Kresz meg hasonló vizsgák 2 év alatt lejárnak, ha nincs meg a jogsid. De remélem kijavít valaki, ha tévedek.

Én is most már izgulok, mert több, mint egy éve tanulok vezetni, egyszerűen nem jön össze, de már annyi pénzt belefektettem, hogy nem akarom abba hagyni (csak összejön egyszer), viszont hamarosan lejár az a 2 év

2011. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen igen 2 évig aktív. De a kérdésem az hogy kelle valami kilépő papírt kérnem vagy sz*rjak rá és lépjek tovább az új suliba?
2011. szept. 17. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
ja bocsi félreértettem :D (2. válaszoló vagyok). nem, nyugodtan mehetsz a másik suliba, az előzővel ne törődj, nem hiszem, hogy bármi lenne vele, menjél csak a másik suliba és sok szerencsét hozzá :)
2011. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szupi. Köszi a választ. Sok szerencsét neked is!:) És biztonságos közlekedést( kilincsel elörre persze :D )
2011. szept. 18. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!