Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvehetik a diákigazolványt?

Elvehetik a diákigazolványt?

Figyelt kérdés
Ha most beiratkoztam középiskolába, nappali képzésre, 13.-14. évfolyamra, de 20 éves vagyok és igényeltem diákigazolványt, ha azt átveszem és nem járok be többet az iskolába ( meló miatt) akkor a kirúgásommal elveszik a diákigazolványt?
2011. szept. 19. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én fősulit hagytam ott, kiiratkozással és ott nem vették el a diákot. Amikor elballagtam akkor se vették el... szóval nem hiszem hogy visszaveszik, max ha ideiglenes
2011. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem veszik el.
2011. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 19. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta se kérték vissza? Nem lett ebből semmi bajod? Csak mert én is ilyen helyzetben vagyok.
2012. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kirúgnak --> nem mész be többet --> diáki nálad marad.


Én iratkoztam már ki úgy OKJ képzésről, hogy diákin volt már matrica, kérték, hogy adjam le, azt mondtam, hogy éppen nincs nálam, mondták, hogy majd hozzam akkor be máskor. Utána persze nem keresték már és nem vittem be.^^


Amíg van rajta matrica érvényes

2016. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!