Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e olyan aki már lógott az...

Van-e olyan aki már lógott az iskolából zsinórban 1 hetet? És mi lett a következménye? Értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki lóg, sosem tanul mag helyesen írni.
2011. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
O.o
2011. szept. 20. 07:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 hetet lógsz,akkor biztos meglesz az 50 igazolatlan órád. és a családod nem kap családi pótlékot. Magyarul neked egy évig se zsebpénz, se új ruha, se telefon, se semmi....
2011. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

èn 15 éve jártam suliba és volt egy idöszak amikor rengeteget lógtunk. Elöször a barátnömnél derült ki, öt rögtön eltanácsolták, és végül sehova nem vették fel estin kellett érettségiznie.

Nekem rendes volt az oföm és tovább engedett azzal a feltéttellel hogy soha többet lógás. ès leérettségiztem rá 1 évre.

Szóval ez attól függ mennyi reményt látnak benned a tanárok. Nekem minden közepes volt, úgy is hogy lógtam állandóan. (söt matekból 5-s voltam) de a ásik csaj bukásra állt majdnem mindenböl azért nem engedték tovább.

2011. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 380 óra igazolatlant szedtem össze.
2011. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és mondd meg hogy azon a héten rosszul érezted magadat, és írjon ki utólagosan(1héten belül)Esetleg ha olyan, akkor egy kis borítékot csúsztass neki:). Amúgy 1 hét az egyáltalán nem probléma...Én sokkal többet lógtam és leérettségiztem tavaly..
2011. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az szép.:D Grat.:)
2011. szept. 21. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább kirúgtak(?)!
2013. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!