Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NYME (szombathely) magyar...

NYME (szombathely) magyar szakáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

4-es vagyok magyarból, érettségi előtt állok még.

Nem tudok sajnos senkitől sem kérdezni, mert egy ismerősöm sem jár oda. Tudnátok egy kis tapasztalatot írni? Nehéz? Esetleg hogy mik az elvárások, a tanulni való, stb.

Nagyon örülnék pár hasznos információnak!


2011. szept. 20. 20:24
 1/3 Klaudia24 válasza:

Szia! Én most vagyok harmadéves és imádom a magyar szakot. Kedvesek a tanárok, segítőkészek, bármi baj van, nyugodtan fordulhatsz hozzájuk.

Első év egy picikét vészes, megmondom őszintén, de mindent túl lehet élni. én csak bíztatni tudlak, hogy gyere oda.

2012. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klaudia24 válasza:
Ja és az még fontos, hogy a nyelvészeti tantárgyak többségben vannak a második évtől kezdve. Szóval ha a nyelvtant nem szereted, csak akkor lehet gondod vele :)
2012. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

3 évig jártam oda, utána pedig az ELTE-re, mesterképzésre. Nem ért semmit, legalábbis az elhelyezkedés szempontjából. Majdnem egy éve munkát keresek, és sehova sem vesznek fel, pedig van 2 középfokú nyelvvizsgám is. Ne menj oda!!!

Egyébként szerettem a sulit, a tanárok jó fejek, de azért az ELTE más színvonal!

2012. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!