Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így szokták tanítani? Meg...

Így szokták tanítani? Meg lehet így tanulni a nyelvet? Második angol óra óta alig beszél magyarul a tanár.

Figyelt kérdés
Estin teszem le az érettségit és angolból is majd középfokon kell tudnom.Nem tudok angolul,még csak most kezdtem.
2011. szept. 21. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én jártam angol tanfolyamra akkor már az első órán angolul beszélt hozzánk a tanár,azóta felsőfokú angol nyelvvizsgám van. Egy jó tanár így tanít.
2011. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha egy teljesen kezdő gyerek beül egy angol-vagy bármilyen nyelvi órára,szerintem nagyon is fontos,hogy magyar nyelven igenis kapjon magyarázatokat,ha csak angol nyelven kapja meg,az fejfájást okoz majd,és nem garantált,hogy felfogja,amit hall.Amikor én elkezdtem tanulni angolul,az első 6 hónapban magyar nyelvű tanár oktatott,és a nyelvtant magyarul mondta el,mert igényeltem,és a többiek is ugyanúgy.Mostmár csak és kizárólag anyanyelvű tanárt viselek el magam mellett,nem vagyok kiváncsi magyarra egyáltalán,és ez így megy 8 éve már.Azóta lódult meg a tudás,mióta anyanyelvi tanárokkal veszem körbe magam,én választom meg,ha nem jó,lecserélem,stb....DE én akkor is fontosnak tartom,hogy egy magyar nyelvű kezdjen el oktatni egy teljesen kezdőt.
2011. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!