Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a középiskolákban...

Xxvackorxx kérdése:

Hogy zajlik a középiskolákban a szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit sorban a falhoz állítanak, bekötik a szemüket, aztán az igazgató orosz rulettet játszik velük. Aki túléli, bekerült. -.-"


Bemész, kérdeznek pár dolgot a céljaidról, magadról, aztán esetleg megoldatnak veled pár feladatot, beszélgetnek veled idegen nyelven egy pár szót, netán kérdéseket tesznek fel magyarból, töriből, vagy a tagozattól függő tárgyról.

2011. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem is volt ilyen. Csak központi írásbeli volt.
2011. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekünk úgy volt, hogy kaptunk egy lapot matekból, meg magyarból is, amin feladatok voltak. leültem egy asztalhoz, és kaptam egy kis időt, hogy végiggondoljam a válaszokat. aztán ki kellett mennem, és elmagyarázni a tanároknak, hogy hogyan oldottam meg.

de egy másik iskolában fel kellett olvasni egy szöveget, és egy kép alapján, gondolkodási idő nélkül ki kellett találni egy történetet.

16/L

2011. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha könyves kálmánba akarok menni, és hetedik év végén 3as volt a magatartásom, de nyolcadik félévkor 4es, akkor van esélyem?
2011. szept. 22. 20:31
 5/5 Click0218 válasza:
Nekem a szóbeli felvételi úgy zajlott, hogy bementem kérdezték a nevem céljaimat, kérdeztek az előző iskolámról, az ottani magatartásomról, ha voltak balhéim milyen jellegűek voltak, miből alakult ki mibe torkollott. Végül elbúcsúztunk és szeptemberben már ott is kezdtem.
2011. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!