Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logisztika műszaki szakmenedzs...

Logisztika műszaki szakmenedzsernek mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy van e itt valaki aki ilyen munkakörbe dolgozik? És mennyi a fizetése?
2011. szept. 23. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
*Logisztikai
2011. szept. 23. 14:46
 2/5 anonim válasza:
Bocsi, de ez engem is érdekelne. Pályakezdő OKJ-s logisztikai végzettséggel hol tudnék végre munkába állni? Mert jó tanuló voltam, de kezdőt senki nem akar alkalmazni...
2011. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, én is keresgélek, és mindenhol olyanokat látok h 2 év tapasztalat legalább!
2011. szept. 23. 14:53
 4/5 anonim válasza:
Ha fel tudsz mutatni tárgyalóképes idegennyelvi tudást, illetve az itt ismert rendszerek (a legelterjettebb a SAP) ismeretében is jártasabbá teszed magad, az esélyeid is megnövekednek. Ha teheted, építs rá diplomát(főleg közgazdaságtan, gazdálkodási vagy vmilyen mérnöki). A műszaki szakmenedzsert viszont nem tudom, pontosan mit jelent. Sejtésem van csak. Én látom értelmét a logisztikának és aki ezeket mellé pakolja, lesznek esélyei komolyabb tapasztalat nélkül is. Meglehet, nem rögtön vezető beosztásban, de mondjuk a szállítmányozási ügyintézők, fuvarszervezők, beszerzők sem keresnek rosszul. Sok sikert! Üdv, Anita
2012. jan. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fizetés ebben a munkakörben dolgozó ismerősök tapasztalatai által: általában 150-300 e között mozog a bónuszokkal együtt. De közülük mind tud legalább 1 nyelvet tárgyalóképes szinten.
2012. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!