Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécelen, illetve annak közeléb...

Pécelen, illetve annak közelében (Bp.17. kerület, Gödöllő, stb. ) hol van olyan óvoda, ahol mozgáskorlátozottakkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Olyan ovit keresek, ahol kifejezetten ilyen kisgyerekekkel foglalkoznak szegregált vagy integrált formában, és dolgozik az adott intézményben szomatopedagógus. Összefüggő gyakorlathoz keresek gyakorlat helyet. Tudtok segíteni?
2011. szept. 24. 21:03
 1/6 anonim válasza:

Ganz óvoda,Gödöllőn utána kell nézni,csak hallottam róla hogy olyasmi mint amit te keresel.

Pécelen biztosan nincs ilyen.

2011. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 17. kerületben integrát bölcsődét tudok. Az én fiam hipotón volt, aezáltal a járással voltak gondjaink, így ismerem a helyet.

Ha az is jó akkor szólj, megírom a címet. :)

2011. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét hozzászólást! A Ganz ovinak máris utánajárok. A bölcsinek pedig szeretném elkérni a nevét, címét, és őket is megnézem, mert mehetek bölcsibe is majd :)
2011. szept. 25. 11:56
 4/6 A kérdező kommentje:
A Ganz Óvodának van másik elnevezése? Ilyen néven nem találok ovit Gödöllőn. viszont találtam olyat, hogy Waldorf Óvoda a GAnz Ovi kisépületében (a Ganzról nem írnak).
2011. szept. 25. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:

A bölcsi: :)

[link]

2011. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia első vagyok,szerintem csörögj majd rájuk biztosan segítenek, címet én nem tudok sem azt hogy más neve legyen,bocs de csak ennyit tudok :)
2011. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!