Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Székesfehérváron (vagy a...

Székesfehérváron (vagy a környékén) cukrász tanulóként hova tudok elmenni gyakorlatra? Hol van még hely egy tanulónak? Sürgős és fontos!

Figyelt kérdés
Ki hol van gyakorlaton? Mik a tapasztalatok?
2011. szept. 25. 12:11
 1/1 anonim válasza:
Szia! Remélem, azóta már sikerült gyakorlati helyet találnod! Ha esetleg mégse, akkor szerintem az Aranyalma Cukrászdát (Palotai út 4.) próbáld meg (én is oda fogok menni, elvileg néhány napon belül, mert csak mostanra tudtam szerezni gyakorlati jelenléti ívet). Szinte mindegyik fehérvári cukrászdában próbálkoztam, de egy része már nem vett fel több tanulót, pár helyen meg azt mondták, hogy csak a szakközépiskolásokat veszik fel, OKJ-s képzésen tanulót nem. Ha lenne még kérdésed, nyugodtan írj privát üzenetet:)
2011. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!