Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan hobbi/tantárgy,...

Van olyan hobbi/tantárgy, amiben nem vagy sikeres, de még is szereted? Mi az?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Utálom az összes tantárgyat. Csak néha szeretem az irodalom, nyelvtan órákat. Az a baj, hogy lusta vagyok pedig lehetnék ötös mindkettőből.

14L

2011. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Német. Szeretem de még nehézkes. XD Kondi. Semmi hatása látszatra (fogyni szeretnék) de ettől függetlenül imádok járni. 16/L
2011. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első: nem vagy szimpatikus.
2011. szept. 25. 21:07
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Magyar.. mivel diszlexiás vagyok, elég szar beülni órára.. de mégis szeretem, mert nagyon jó tanárom van :)
2011. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs. matekhoz alapból nincs sok tehetségem, de a kifogyhatatlan lelkesedésem pótolja.:)
2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát...megesik :)
2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Francia. Nagyon rosszul tanít a tanár, szinte semmit sem tudunk, mégis imádom a francia beszédet hallgatni, olvasni a szövegeket:)

Történelemre rengeteget kell tanulnom (napi több órát), hogy jó legyek belőle. Régebben nem tettem, de most már igen, és megéri, mert még jobban megszerettem.

Egyébként amelyik tantárgyat szeretem (pl. magyar, angol, olasz, latin, matek), abból tényleg jó vagyok:)


17/L

2011. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Van.Akrobatika-sok mindent tudok,iszonyat erős vagyok,mégsem tudok semmi olyat csinálni,ami elképesztő lenne.ÉS túlkoros vagyok már a cirkusznak.

21L

2011. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sakk. Szinte sose nyerek, de nagyon szeretem magát a játékot.
2011. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nagyon szeretek enekelni es tancolni, de sajnos egyikben sem vagyok jo :( Van hallasom es ritmuserzekem, de nincs jo hangom az enekhez, es nincs jo alakom a tanchoz es nem is tudom, hogy hogyan kellene hagyni a fiunak, hogy vezessen ... Meg nem is lenne tancpartnerem: ferjem utal tancolni. A hangomat pedig sipitosnak tartja :(
2011. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!