Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elaludtam és későn ébredtem...

Elaludtam és későn ébredtem fel, ezért nem mentem suliba, Anyukám tudja igazolni de mit írjon be hiányzás okaként? Az suli közel van. Mit írjon be anyukám hiányzás miatt?

Figyelt kérdés
Múlthéten torokgyulladásom volt ezért hiányoztam hétfőn, kedden nembaj ha most is becsúszott egy nap? Most mit írjon be anyám hiányzás okaként?
2011. szept. 27. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit akar, egészségügyi, családi, bármilyen okból kifolyólag hiányoztál, és ezt igazolja.

De nagy butaság volt nem bemenni, miután felébrendtél. A szülő által igazolható hiányzások száma erősen limitált.

2011. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem...Ha nem notórius "hiányzóról" van szó.Asz esetek elgnagyobb részében az osztályfőnök igazolja azt amit a szülő szeretne igazolni...(Még ha már túl is lőtte a megadott napokat).A tanároknak sokkal több papírmunka meg "nyomozás" ezeket vezetni, szóval ha a szülő igazolja legtöbbször elfogadja...
2011. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát még anyukám egy napot sem igazolt ez az első.Akkor azt írja családi okok miatt azt elfogadja?Nem szoktam hiányozni.És ha megkérdezi a tanár,vagy valaki hogy miért nem mentem mit mondjak rá??
2011. szept. 27. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:

első válaszolónak üzenem, hogy ha bemegy iskolába, akkor is egy szülői igazolás vész kárba, pl egy órára felesleges elpazarolni, akkor már maradj otthon és töltsd értelmesebben az idődet, mint a sok felesleges órát végighallgatni, persze ha olyan óra h érdemes, akkor menj be.


egyébként én anyukám mindig azt írja h Betegség miatt hiányoztam, ennyi.

2011. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tisztelt Tanárnő/Tanárúr.

Igazolom,hogy XY nevű gyermekem "dátum" napon Családi okok miatt nem ment iskolába.

Tisztelettel: Szülő neve,aláírás



Nekem mindig ez van beírva.:)

2011. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)Csak azért paraztam,mert új osztályfönököm van oszt ez nagyon rikácsolos meg idegesítő :Sxd
2011. szept. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!