Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Fősuli vége,...

Ilyenkor mi van? Fősuli vége, csúszás

Figyelt kérdés

Sziasztok!Légyszi segítsetek! A TO.-nak már írtam levelet,ők nem válaszolnak,suliba meg csak jövőhéten megyek.

A helyzet az,hogy idén végeznék fősulin.De mivel volt iskolaváltásom így van néhány tantárgy,ami nem egyezik meg,és pótolnom kell.Ez az utolsó éven,de sok lenne egyszerre a kötelező tárgyak,a szakdolgozat írás,a nyelvvizsga és még a pótolni való tárgyak.Valószínű,hogy csúszni fogok.A kérdésem az lenne,hogy ilyenkor egyszerűen csinálom a tárgyaimat,aztán jövő szeptemberbe folytatom? Vagy attól nekem is most kell-e államvizsgázzak? Én már teljesen belezavarodtam...

Előre is köszönöm!


2011. szept. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az államvizsgára bocsátásnak feltétele a minimum kreditszám, és a kötelező tárgyak teljesítése. (+ matek záróvizsga talán...?)

A TVSZ-ben szerintem le van írva, biztos fent van neten is a sulid honlapján.

2011. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Off: első, milyen matekról beszélsz? A kérdező egy szóval sem említi, hogy milyen szakon volt/van...wtf..XD



Kérdező: amíg a "suli" része nincs letudva és nincs minden tárgyadon legalább egy kettes vagy egy megfelelt, addig nincs államvizsga. Szakdoga leadható, meg is védhető, de államvizsga nincs addig amíg nem tudod le az utolsó előírt tárgyat is.

2019. jan. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!