Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy kezdő méhész hol tud...

Egy kezdő méhész hol tud elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy csak magánvállalkozásban lehet méhészkedni, vagy igen? Gondolom be lehet segíteni vállaltoknál, vagy valami.
2011. szept. 28. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem rámenősen érdeklődj cégeknél. Szép hivatás. Végre nem az átlag: Informatikus, Közgazdász, Jogász, stb.
2011. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Valahol lehet alkalmazottként is... Valahogy gyakorlatot kell szerezni élseben.
2011. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Még igazság szerint nem vagyok méhész, még el sem kezdtem, de valószínűleg ezzel szeretnék foglalkozni (ez az egyik dolog), mert ez érdekel, csak félek nem nagyon tudnék megélni belőle.

2011. szept. 30. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Finom, jó, valódi méz az jó üzlet csak fel kell futtatni a vállalkozást, jól kell hirdetni magunkat. Ma már semmiből nem lehet megélni lassan... Ez nem a szakmák hibája, hanem az országé. Sajnos. :-S
2011. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz esetleg saját üzletet nyitni és méheszkedni vele
2020. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!