Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tévedtem? Milyenek a közgazdas...

Tévedtem? Milyenek a közgazdasági egyetemek, és az elhelyezkedési arányok?

Figyelt kérdés
Szóval elsőéves egyetemista vagyok egy közgazdasági egyetemen_(azon belül bank és pénzügy), most kezdtünk. Most úgy érzem, hogy az egész egy naaagy közoktatás és a lakótársaim sokkal értékesebb, jobb egyetemen vannak(Jog,építőmérnöki, bölcsészkar). Rengetegen vagyunk és nem nagyképűségből de nagyon sokan vannak gyenge liceumokból(előzőleg már ismertem őket). Teljesen elbizonytalanodtam, és félek, hogy csak hiába szenvednek a szüleim otthon, mert nem fogok vele semmit sem érni. Mit gondoltok a közgazdasági egyetemekről? Tudom, hogy nem tudjátok eldönteni, hogy jól döntöttem vagy sem de a többi egyetemmel szemben mekkorák az esélyeim egy jó állásra elhelyezkedésre? Azt kell tudni, hogy Romániáról van szó, és magyarul végzem. 19L
2011. okt. 4. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!