Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha biológus szeretnék lenni,...

Ha biológus szeretnék lenni, mennyire fontos a fizika?

Figyelt kérdés

az előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


csak érzem,hogy nem fogok tudni aludni emiatt,és ezért tettem fel a kérdést,bocs a türelmetlenkedés miatt.

én a bioszt és a kémiát választanám.


2011. okt. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet jutni biosz-kémiával, de ott is ugyanúgy kell tanulnod fizikát. Ismerősöm most másodéves, és nem panaszkdott, hogy olyan nehéz lett volna a fizika.

Viszont ha az orvosira akarsz menni próbáld meg, biztos lesz majd csoporttársad aki segít.

2011. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt a könyvet érdemes megvenni?: [link]


igazából szerintem négyesre simán megtudnám csinálni,de az a baj,hogy a tanár iszonyat gyorsan halad az anyaggal,amihez az egyetemen majd hozzászokok,de a gimnáziumokba/szakközépekbe pont az lenne a lényeg,hogy elsajátítsuk a tudást,és alaposan megtanuljuk,nem?

2011. okt. 5. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudom, nekünk jó volt a tanárunk.

De szerintem tényleg gondold meg azt az orvosit, mert itthon nem tudom mit fogsz kezdeni a biológus diplomával...

2011. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké,köszi ,hogy válaszoltál !
2011. okt. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!