Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvek jók magyar...

Milyen könyvek jók magyar közép, matek közép, angol közép, történelem emelt szintű érettségihez?

Figyelt kérdés

Magyarból olyanra gondoltam, amiben sok-sok szövegértés és/vagy érvelés, novella illetve verselemzés megoldásokkal együtt. Max. 2000 forintig!

Matekból gyenge vagyok, így egy "erős" könyvet szeretnék, amiben rengeteg feladat van megoldásokkal. Annyi a bökkenő, hogy nem tudom megvegyem-e, mert már nekem van egy olyan könyvem, 12 próbaérettségi matematikából. Az bőven elég? Ez is max. 2000 forintig!

Aztán történelemből emelt szinten a Száray Miklós könyvekből készülök, viszont szeretnék egy olyan könyvet, amiben vannak kidolgozott szóbeli tételek, feladatsorok, fogalomgyűjtemény, adattár. Lehet külön-külön is. Ez is max. 2000-3000 forint!


2011. okt. 8. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg könyvesboltban
2015. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Molnár Dániel

Történelem érettségi

2015. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angolból meg nagyon sok van
2015. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!