Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha informatika OKTV-én mondjuk...

Ha informatika OKTV-én mondjuk első helyezést érek el, akkor azt nekem beszámítják mint info érettségi?

Figyelt kérdés
Csak mert nem lesz info érettségim (más a választottam, viszont szeretném a jelentkezésemet olyan helyre beadni, ahol kérik az info érettségit.
2011. okt. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Inkább ne menj egyetemre, ha ilyen szinten állsz értő olvasásból...

Egyáltalán van róla fogalmad, mi a az OKTV, és milyen nfelkészültségű emberek indulnak ott? Ha feltesszük, hogy el is éred, az akkor is csak egy versenyeredmény, amire plusz pontot kaphatsz, de az érettségit önmagán kívül semmi nem váltja ki.

Amúgy nincs kőbe vésve, hogy csak 5 tárgyból érettségizhetsz...

2011. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számítják be. Viszont ha csak a döntő közelébe kerülsz, akkor röhögve és problémamentesen kirázod a kisujjadból az érettségit. Azért ne nagyon alapozd erre a továbbtanulásodat, elég sokan állnak sorban azért az első helyért.
2011. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a köszönöm az első válaszoló nagyon kedves és főképp nagyon informatív válaszát, erre szokták azt mondani, ha csöndben maradtál volna bölcsebb maradtál volna...


köszönöm a válaszodat, kedves második válaszoló, azért gondolkodtam el ezen, mert szeretnék jelentkezni olyan helyre, ahol kérnek informatikát

beneveztek info OKTV versenyre, állítólag jó vagyok belőle, bár szerintem is, na mindegy

a választott tantárgyam elméleti gazdaságtan lesz emelt szinten, idén fogok érettségizni, és inkább ebből az ötből csinálok jó érettségit

de akkor nem számít már a kérdés, egt-ből úgyis megyek OSZTV versenyre :)


ohh, és még az elsőnek, mindenből 5-ös vagyok, már rengeteg verseny nyertem, nyelvvizsgám is van, elhivatott vagyok, úgyhogy egy bunkó vadember ne mondja meg nekem, hogy mit csinálok ;)

2011. okt. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!