Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék szolfészra járni és...

Szeretnék szolfészra járni és megtanulni zongorázni, hol tehetem meg ezt Budapesten, nem eget verő áron?

Figyelt kérdés
Sajnos életemben nem tanultam hangszeren játszani de szeretnék megtanulni mert kell ahoz hogy óvónő lehessek.. kiskoromban igaz voltam énekkaros de ott nem tanultunk meg zongorázni.
2011. okt. 11. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
2011. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress a környéketeken zeneiskolát!
2011. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkelőnek.. sokra mentem vele ezt magam is megtettem mér :)

Azt hittem vki tud ajánlani ahol konkrétan tanul..

2011. okt. 17. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden kerületben van legalább 1 zeneiskola. 18 év alatt 2-3000 Ft félévente, ha rendesen tanulsz, 18 fölött talán 10000, de ebben nem vagyok biztos. Fölösleges konkrétat ajánlani, az árak kb mindenhol hasonlóak, és hiába ajánlok neked a 23. kerületben zeneiskolát, ahova jártam, ha te a 15. kerületben laksz, azzal nem mész túl sokra.
2011. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!