Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen költői eszközök találha...

Milyen költői eszközök találhatók a következő sorokban? , , Gyenge ágaikról levelek lehullnak. , , Árva vagyok, árva, az Isten is látja. , , Verje meg, verje meg, veretlen ne hagyja, , ,

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:11
 1/5 bánomisén ***** válasza:

Mondom a kulcsszavakat: "légyszíves" "kérlek" "segíts".

Mi nem vizsgázni járunk ide, nem kötelességünk mások leckéjét megcsinálni. Tedd fel udvariasan a kérdést, kérj, akkor majd válaszokat is kapsz.

2011. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
De ha már idetévedtem... Alliteráció van benne (azonos betűvel kezdődő szavak egymás után). Jobban nem mélyedtem el a kérdésben, ne haragudj.
2011. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi 11 éves vagyok és az oldal azt írta hogy egyből a kérdést írjam és semmi mellékest. elnézést de azért köszi
2011. okt. 13. 18:06
 4/5 A kérdező kommentje:
de amúgy te se értetted a kérdést mert ez nem egy versből áll, hanem különbözőkből.
2011. okt. 13. 18:15
 5/5 bánomisén ***** válasza:

Irgumburgum, 11 évesen is tud az ember kérni :-P Jóvanna, fátylat rá :-)


A kérdés után van helyed részletesebben elmondani, hogy mit szeretnél, és akkor mindenki számára, aki olvassa, egyértelmű lesz, mert ez így valóban nem az.

Szerintem írd be újra ezt a kérdést és mondd el, hogy pontosan mit szeretnél :-) Biztos nem fogják a moderátorok törölni, ezzel semmi bajt nem csinálsz.

Hajrá! :-)

2011. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!