Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám megnyitni rendese...

Mivel tudnám megnyitni rendesen a Word (2007-es) dokumentumomat, ha nincs Office a gépemen?

Figyelt kérdés
Word Viewer 2003-mat már feltelepítettem, de elcsúszik az első oldalon a tartalomjegyzék és így nem tudom rendesen kinyomtatni a dolgozatom. Nincs semmi ötletem már.
2011. okt. 14. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egy office-t telepítnél?...
2011. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezzel meg tudod nyitni meg szerkeszteni is tudod:

[link]


magyar nyelvű és ingyenes is. Töltsd le, telepítsd fel és már meg is nyithatod a fájlt.

2011. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van újabb viewer is:

[link]


Egyébként (ha nem csak nézegetni szeretnéd) OpenOffice vagy LibreOffice.

2011. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! Az első válaszolóhoz még annyit, hogy ennyire nem vagyok ostoba:D Már próbáltam, de nem ment, mert a 60 napos próba, ami rajta volt eredetileg, már lejárt és hiába töröltem ki és telepítettem fel újra, kódot kér. Ezzel is szenvedtem már eleget. Gondoltam akkor megkérdezem itt.
2011. okt. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!