Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai rendszerű, de nem...

Iskolai rendszerű, de nem nappali felnőttképzésben mennyit lehet hiányozni az órákról? Meg van ez határozva valahol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, megvan határozva, az adott képzésben. Van rá törvény is biztosan, de az iskolától függ, mennyire szigorúan tartatja be.
2011. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én iskolarendszerű esti képzésre járok és nálunk az órák max. 30%-át lehet hiányozni.
2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elején képzési szerződést kötsz velük, abban lesz meghatározva.
2011. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
második - és te mire jársz ha szabad megkérdeznem? És mennyire veszik komolyan nálatok ezt a 30%-ot...? mert nyilván az ember a gyakorlatról adott esetben nem hiányzik, de az elméletet csak meg lehet tanulni egy tankönyvből is..
2011. okt. 26. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Én fogászati asszisztens képzésre járok. Hát elég komolyan veszik, reggel is alá kell írni a jelenlétit, és nap végén is, hogy nehogy valaki szünetben lelépjen. A hiányzásokra van igazolólap amit le kell adni, ha nem adjuk le, az igazolatlannak számít, amiből ha jól emlékszem csak 10% lehet.
2011. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Gondolom pont azért veszik komolyan mert otthon meg lehet tanulni, felteszik az anyagot netre, és ha a hiányzásokkal nem lennének szigorúak alig járna be valaki órára.

2011. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi! Azért ez nem túl szép tőlük :) Gondolom a legtöbb ember azért jár estire, mert dolgozik mellette. Azon a képzésen, amit én néztem, heti több alkalommal, du. kb 3-tól vannak órák. Ezt azért meló mellett igen nehéz megoldani, főleg ha nem is hiányozhatsz :(
2011. okt. 27. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, akkor ne csináld, ha nem fér bele. Ennyi erővel mindenki szerezhetné otthon a képesítését, miért kellen azokkal kivételezni, aki dolgoznak éppen?
2011. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves, lehet ha hallgattál volna most bölcsebb maradsz - talán azért, mert nem ingyenélnek, hanem dolgoznak és eltartják magukat, mint ahogy a már nem iskolás korú felnőttek általában szokták. Azt sem mondta senki, hogy kivételezni kell valakivel is.
2011. okt. 27. 22:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólásodat nézve, inkébb neked kellett volna csöndben maradni. Tényleg nem érted, hogy egy dolog a Te ígényed, és másik dolog az oktatás ígénye? (utóbbihez hozzátartozik az is, hogy sokszor bent kell lenni, mert pl. a tanár nem akar csak eny könyvet leadni stb.) Ha ez a kettő nem találkozik, akkor ez van.


Meg egyébként sok esti képzés 5-től kezdődik, és annak, aki sokat dolgozik, ott van a levelező képzés.

2011. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!