Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-mail címből ki tudják...

Az e-mail címből ki tudják nyomozni a lakcímemet?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a friendfinder oldalra, hogy Angol levelező partnereket keressek. Ma írt is nekem 12 ember. Szeretnék válaszolni ( a levelet megírtam wordben) De azt írja az oldal, hogy fontoljam meg, mielőtt megadom az e-mail címemet. A kérdésem az, hogy ha esetleg valamilyen pszichopata lenne az illető, akivel felveszem a kapcsolatot( hiszen sosem lehet tudni. Nem így állok hozzá, de mióta ezt az üzenetet elolvastam megfordult a fejemben) az email cím alapján ki tudja deríteni, hogy hol lakok?
2011. okt. 17. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kultúra közösséghez akartam tenni a kérdésemet!
2011. okt. 17. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha az email cím a saját neved, akkor iwiwen vagy fészbúkon keresztül esetleg igen.

Egyébkéni igen jó hekkernek kell lennie ahhoz, hogy emailből a lakcímre rátaláljon.

2011. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen, a saját nevem, de szerencsére nem vagyok fent sem az iwiwen, sem a facebookon.
2011. okt. 17. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatok és hozzáértés kérdése. Javaslom, regisztrálj még egyszer egy felhasználói fantázianévvel, és azon folytasd az ismerkedést. Egyel több tennivaló, ha valaki ki akarja deríteni a címedet.
2011. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose tudhatod, kivel kerülsz kapcsolatba. Regisztrálj kitalált néven, ne a nevedet tartalmazó gmailes címmel (a többi beleteszi a fejlécbe az IP-címedet, ami sok mindent elárulhat). Sose tudhatod, hogy nem kerül-e olyannak a kezébe a levél, akinek az átlagosnál több tehetsége/lehetősége/ideje van nyomozgatni. Ha tartasz az ilyesmitől, akkor érdemes megtenni ezt a pár apróságot. És ne küldd el Wordben a levelet (ugye tudod, hogy benne lehet a neved is?), hanem csak másold át belőle a szöveget. Ha gmailt használsz, tudsz online menteni is (több másikban is), és akkor ne is kell a Word.
2011. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!