Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha indítanak ellenünk fegyelmi...

Ha indítanak ellenünk fegyelmit, mit kaphatunk ezért?

Figyelt kérdés

Kiránduláson voltunk: 13 diák, 3 tanár és még két kísérő.

A szálláson voltak mások is, és ők csinálta tábortüzet a szállás mögött. Mi is kb mind a 13-an kimentünk a tűzhöz. Én meg barátnőm sokkal később mentünk ki mint a többiek, így nem hallottuk, hogy milyen feltétekkel lehet kint lennünk (pl meddig lehetünk kint meg ilyenek). Középiskolások vagyunk, de volt már velünk olyan diák, aki elmúlt 18.

A lényeg az, hogy sokan elkezdtek piálni. És páran be is rúgtak, de két gyerek berugásáról a tanárok is tudomást szereztek. Én meg barátnőm csak egy-egy korty citromos sört ittunk, nem vedeltünk mint a többiek mindenféle erős italt, és főleg nem rúgtunk be. E mellett, a tábortűznél végig mellettünk volt a két kísérő is, és látták, hogy mi folyik. (Az egyik sört is ivott.)

Most a suliban ezt elmondták az igazgatónak, és azt mondták, hogy fegyelmi tárgyalás lehet belőle.

A kérdésem az, hogy ugye én meg barátnőm tényleg csak egy kortyot ittunk, akkor milyen büntetés járhat érte kapni? Akik berúgtak azok nagyobb büntetést fognak kapni?

Mert az igazságtalan lenne, ha barátnőmmel mi is ugyanolyan nagy büntetést kapnánk, mint azok akik berúgtak. Nem?

Lécci értelmes választ küldjetek, mert nagyon félek, hogy mi lesz ebből, nem akarom, hogy olyan nyoma maradjon, amitől később nem vesznek fel továbbtanulásnál, vagy nem kapok jó állást.

(Bocsi, hogy hosszú lett.)


2011. okt. 18. 13:26
 1/7 A kérdező kommentje:
És bocsi a helyesírási hibákért. Csak ideges vagyok, és folyamatosan ezen járt az agyam. Már több oldalt el is olvastam a fegyelmi tárgyalás menetértől. A szüleimnek ma fogom elmondani, de tudom, hogy nem lesznek mérgesek. Mármint rám nem.
2011. okt. 18. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ti nem fogtok kapni semmilyen büntit,de nem értem,mi a sza.nak kell pálni ennyire,én egyetemista vagyok,és itt is a csoportból rengeteg csaj hetente többször is leissza magát a fekete földig
2011. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsánat,pálni-piálni
2011. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én sem vagyok piálós, és én sem értem azokat akik berúgtak, csak azért ittam azt az egy kortyot, mert kíváncsi voltam, hogy milyen a citromos sör.
2011. okt. 18. 13:33
 5/7 A kérdező kommentje:
de már az is nagyon megbántam
2011. okt. 18. 13:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Légyszi még küldjetek válaszokat
2011. okt. 18. 14:14
 7/7 anonim válasza:
nem hinném, hogy veletek bármi is történne
2011. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!