Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s pénzügyi számviteli...

OKJ-s pénzügyi számviteli ügyintéző tanfolyam, pénzügy záróvizsga? Bőv lent

Figyelt kérdés
Az írásbelin,és interaktívon(ABEV) túl vagyok,65,illetve87%-kal.kedden megyek szóbelizni.azt hallottam,hogy a 3 vizsga átlagából számolják az egész modul eredményét,összeadják a %-okat,elosztják 3-mal,és ha eléri z 50%-ot,átmentem.ez valóban így van,mert őszintén szólva nem volt túl sok időm tanulni,összejöttek a dolgok mostanság,és a 1.5 éves kislányom mellet sem nagyon lehet.mert akkor ha így van,igazából már nem nagyon lehet bajom,még ha nem is sikerül a szóbeli.vagy tévedek?a többi modulon már túl vagyok,csak ez van hátra.köszi a válaszokat
2011. okt. 23. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a szóbelid nem sikerül, akkor mehetsz egészből újra...én a helyedben tanulnék valami minimálisat, én is megszenvedtem vele...nálunk az oktatás egy kalap xar volt.


Egyedül volt egy tanárnő, aki segített megcsinálni normálisan a babért meg a könyvelést..csak ezért mentem át.

15 emberből 12 megbukott...kettő elsírta a Dunát is és vagy 3 tételt húztak, aztán kegyelem 2-sel átmentek.


Nekem a szóbelim jó lett, mert én szóban vagyok zseni, írásban nekem a vizsgázás nem megy...engem is meghúztak elsőre, mert $zemét volt a könyvelő tanár, aztán legközelebb mikor mentem vizsgázni vígan átmentem, mert a másik könyvelő tanár tök rendes volt kb 20 perc alatt elmagyarázta, azt amit az előző fél éven keresztül normálisan megtanítani nem tudott...


Tanár és tanár közöt van ám különbség de nagyon.


Remélem azóta leraktad, bár látom nem aktuális már.

2015. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!