Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu mit csinálok rosszul?...

Felvi.hu mit csinálok rosszul? (lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős. És most kezdtem el nézegetni az iskolákat és az induló képzéseket. A tanévem 2012 júniusig tart ügyebár. Na most oldalt mégis azt jelzi, hogy 2012 FEBRUÁRJÁBAN induló szakok. És, hogy jelentkezési határidő november 15. Mit kell csinálnom ? (Vagy ennek így kell lennie? És olyan korán már le kell adnom a jelentkezési lapom?)
2011. okt. 24. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet így nem világos a GIMNÁZIUMBAN VÉGZEK MOST és ez a tanévem tart 2012 júniusig. Elnézést!
2011. okt. 24. 21:00
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ezek keresztféléves képzések. Jellemzően mesterképzés, államilag finanszírozott alig, inkább költségtérítéses szakok.

Ez nem a "normál" felvételi eljárás.

2011. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek segíts hol kell néznem azt "ami nekem való" ?
2011. okt. 24. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan még nincs. Majd később lesznek fent. De el fogják mondani a tanárok is.
2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2012es felvételi még nincs, a 2011est tudod nézni, gondolom hasonló lesz idén is a felhozatal :D (az meg ott van rögtön ahol kiírja, hogy ez a keresztféléves)

Amúgy decemberben jelenik meg a felvi könyv, gondolom akörnyékén rakják fel netre is :)

2011. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. okt. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!