Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Skandinavisztikások órákon...

Skandinavisztikások órákon olyanokat csináltok mint gimiben?

Figyelt kérdés
mármint úgy értem hogy irodalomórán verset elemeztek meg fogalmazást érvelést írtok ilyeneket?kérlek válaszoljatok és rendesen mert ez nekem fontos
2011. okt. 25. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyakorlatok (szemináriumok) hasonlóak a gimis órákhoz. Kevesen vagyunk (kb. 15 fő), és sok szót kapunk, szerepelni kell, feladatokat oldunk meg - vannak olyan tárgyak, ahol elemzünk verseket, de nem ez a fő vonala ennek a szaknak.
2011. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm de akkor mi?
2011. okt. 25. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy skandináv nyelv és kultúra mélyreható ismeretének a megszerzése.


Tanulunk általános nyelvészetet, irodalomelméletet (elég száraz), általánosságban a germán nyelvekről és kultúrákról, illetve ugye egy skandináv nyelvet nagyon intenzíven (dán, norvég vagy svéd), és még ezen felül egy másik skandináv nyelvet kevésbé mélyrehatóan.


Ezen kívül Skandinávia történelme, országismeret, kultúrtörténet, irodalom, nyelvészet ezerrel.

2011. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi és szerinted mehetnék úgy oda hogy nem igazán vagyok jó irodalomból vagy emiatt kiesnék az elején?
2011. okt. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!