Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai érettségin a Mű értelmez...

A mai érettségin a Mű értelmezésénél (Lázár Ervin:Csapda) jó ha leírtam a mű tartalmát saját szavaimmal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lesz egészen jó, mivel a feladat a mű érelmezése és nem a tartalmának a leírása volt.:(
2009. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb., a kettesre.

Elég kretén lehetsz, ha még arra sem voltál képes, hogy leírd a saját véleményed, vagy elgondolkozz a mű mondanivalóján, a stílusán, a szimbólumain stb.

Az, hogy leírjuk a mű tartalmát a saját szavainkkal kábé másodikos feladat és nem érettségi.

2009. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is azt írtam. háát, pontosan az volt, hogy hogyan alakul át játéktérré a kocsma meg mitől lesz felnőtt mese, nyilván meg kell értened a novellát, de itt inkább a rejtett tartalmat kérdezte, mint a gyermeki én a felnőtteknél és hasonlók
2009. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te is a tartalmát írtad le ?
2009. máj. 4. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jó! Tartalomra kb. 0 pontot fogsz kapni, de ha jó terjedelemben és jól megszerkesztve írtad meg, azzal még lehet nem olyan rossz. De tartalmilag ez nulla, mert nem ez volt a feladat.
2009. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem én nem a tartalmát írtam hanem a kérdésekre koncentráltam
2009. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2009. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát az én írományom pont azért lett lehúzva mert nem a mű cselekményét írtam, hanem voltak saját gondolataim is...amik nem mellesleg helyt állóak...
2009. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!