Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnám megtalálni ezt a...

Hol tudnám megtalálni ezt a tételt?

Figyelt kérdés

<<Görög polisz és polgárai>> ez kellene tételben...és hiába írtam keresőbe amiket kiad vagy nem tudom felhasználni vagy értelmetlen.Honnan tudnám letölteni(lehetőleg egybefüggő legyen ne legyen túl vázlatos)


Köszönöm előre is!


2009. máj. 4. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kilencedikes vagyok...szóval nem értek ehhez...deh a "tétel" kidolgozásához vagy megtanulásához nem elég a kilencedikes tankönyvben található 2-3 oldalas összefüggő szöveg?
2009. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de elég, csak az emberek lusták bármit is csinálni, inkább neten keresgélnek és bíznak a csodában :)
2009. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. elég de bőviteni mindig lehet

2. ha nincs könyvem mert be kellett adni akkor honnan irjam ki,mástól meg per pill nem tudom elkérni mivel kell másoknak is és hiába van belőle 1oldal ha az értelmezhetetlen....de azért köszi-.-

2009. máj. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!