Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulási kérdések,...

Továbbtanulási kérdések, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most jelenleg hatosztály gimnáziumba járok. Most vagyok 8.-os és el kell döntenünk hamarosan hogy hogyan tovább. A suliban van humán,reál,nyelvi előkészítő és vmi pénzügy vagy vmi ilyesmi. Van olyan lehetőség ugye hogy nem itt folytatom a tanulmányokat hanem elmegyek másik suliba. Eddig ez6 bennem nem nagyon merült fel de most valahogy meg szeretnék ismerkedni más emberekkel és valami úőj iskolát szeretnék kipróbálni mert a mostani nem az igazi.Egy évet kibírtam, ezzel együtt kettőt majd, de nem tudom hogy maradjak-e. Na igazából nem ez a kérdés hanem az hogyha mondjuk jelentkezek (vagyis felvételizek) egy másik gimibe és nem vesznek fel akk maradhatok a jelenlegi sulimban? Vagyis: ugyan úgy kell 3 iskolát választani? És ha nem vesznek fel a tervezett suliba, de bejelöltem a jelenlegi sulimból egy szakot (vagy mit) akkor maradhatok ott? (a jelenlegi sulimban) Vagy itt nem 3-at választani és ha nem vesznek fel akk beégtem? xD Bocs ha hülyeség.. de hát na
2011. okt. 29. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vesznek fel akkor maradsz a jelenlegi sulidban.
2011. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oksa köszi :D
2011. okt. 29. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!