Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit talált Peti, Tomi, Enikő?

Mennyit talált Peti, Tomi, Enikő?

Figyelt kérdés

A rejtvényújság két képe között 23 hiba van. Peti 11, Tomi 15 hibát talált. Kiderült ebből 7 közös hiba. Enikő, Peti, Tomi közösen 4 hibát találtak. Később kiderült, hogy Enikő talált hibái közül Peti hatot már megtalált, Tomi kilencet. A végén megtalálták mint a 23 hibát:) Ki mennyit talált? Ki kivel mennyit talált közösen és külön-külön?:)


Kisérettségin ma ez volt az egyik feladat:D És mindenkinek más jött ki:D Érdekelne nektek mi:D Köszi előre is!


2009. máj. 5. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak Peti: 2

Csak Tomi: 3

Csak Enikő:4

Enikő, Peti és Tomi közösen: 4

Csak Peti és Enikő: 2

Csak Peti és Tomi: 3

Csak Enikő és Tomi: 5

2009. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, vmelyik rendes érettségiben ez benne volt.

Nincs türelmem megkeresni, de ott tuti a jó megoldás van:)

2009. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is azok jöttek ki, mint az elsőnek.

Én sima halmazokkal oldottam meg, pedig nem tegnap tanultam, hanem tizensok éve.

2009. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!