Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segíteni tudna a...

Valaki segíteni tudna a szakdolgozatomba melynek Címe lakossági hitelezés az OTP bankban?

Figyelt kérdés
Nem találok távpontot hogy honnan induljak ki. Valaki nem tudna linkelni ehhez a témához való szakdolgozatot????
2011. okt. 31. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom itt a fő téma a hitelválság lesz:) Kezdheted pl. az OTP honlapján, hogy milyen konstrukciókat ajánl a lakosságnak:) Utána kereshetsz hitelválságba került adósok véleményét, majd írhatsz I. Orbán politikájáról is, hogy hogyan sikerült mégis eljutni idáig...

Sajna, hasonló dolgozatot nem tudok linkelni, de szerintem pénzügyi főiskolák könyvtáraiban lehet, hogy vannak hasonló dolgozatok:)

2011. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget a konzulensedtől, és én a fősuli könyvtárában lévő szakdolgozatokból mazsoláztam össze a kezdeti lépéseket. Már ha a tartalmakból összegyűjtesz címeket,már abból összeállhat a tematikád!

Linket sajna nem találtam ebben a témában!

Sok sikert!

2011. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia, feltételezem Te már kész vagy a szakdolgozatoddal. Nem szeretnék pofátlan lenni, de megírnád, hogy Te hogy építetted fel? milyen logikát követtél? Illetve mi volt a szakdolgozatod hipotézise? Illetve milyen szakirodalmat használtál?

Nekem jövő héten kellene leadnom a témavázlatom, de iszonyatosan el vagyok havazva és azt sem tudom, hogyan fogjak hozzá :(((

Az én témám a hitelezési kondíciók összehasonlítása a kereskedelmi bankok lakáshitel kínálatában. A hitelekről mindent tudok, de képtelen vagyok 60 oldalt felépíteni a témában. Köszi előre is a segítséget.

2012. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ez a témám!

Melyik iskolába jársz? :P

2012. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!