Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Merre és milyen sulik vannak...

Merre és milyen sulik vannak ha katona szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most ebben az évben érettségizem, és katona szeretnék lenni. légyszi segítsetek egy két kérdésemben. katona sulihoz melyik tárgyakból kéne jó jegyet szereznem ahhoz hogy nagy eséllyel felvegyenek ? gondolom az jó pont lenne ha tesiből érettségiznék. És ha valaki tud valami jó katonatiszti sulit az légyszi szóljon. Előre is nagyon szépen köszönöm !
2011. nov. 1. 16:53
 1/3 Darkey ***** válasza:
szia a tesi nagyon fontos!! Szerintem emeltezz belőle! Nem olyan nehéz, egyik osztálytársam kb puskázik mindenből és úgy 3as átlaga van. Tesi érettségije 94%os lett. És emeltezni fog! Nagyon megéri!
2011. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
2011. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A matek és az infó is jó tárgy, ha felvételizni szeretnél. De ezt konkrétabban a felvis könyvben meg tudod nézni!


A suli pedig a ZMNE, ahogy előttem is írták (ami most fog összeolvadni az rtf-fel és - ha jól tudom - a Corvinussal), illetve van még Szentendrén is egy tiszthelyettes-képző. Az utóbbiba szoktak menni azok, akik sehogyan sem tudnak bejutni a Zrínyire, mert itt állítólag emberibb a fizikai felvételi felmérés. De az, hogy melyik sulit választod, nagyban függ attól, hogy mi akarsz lenni azon belül, hogy katona...

2011. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!