Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a töritek...

Hogy sikerült a töritek (középszint)?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
szerintem nagyon nehéz volt, nem is sikerült túl jól... a tesztben, ahogy néztem a javítókulcsot 33 pontom lett, az esszét nem tudom, de csak össze-vissza írogattam, szóval nem fűzök hozzá nagy reményeket...
2009. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

velem kibas.zás.

az első részből két pontot vesztettem a másodikom is tök jó lett sztem(végre egy érettségi ahol minden tudtam) erre a variációknál nem jelölöm be melyiket választottam és lehet emiatt a kis dolog miatt ugrott a 45 pontom.....

2009. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oh, akkor ügyes vagy. Nyugi, el fogják fogadni. Nekem kb 4-5 pont veszteségem van. Mit rontottál?
2009. máj. 6. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:

rohadt nehéz volt, az eddigiekhez képest, azok kb szövegértési feladatok voltak, itt meg kellett némi háttértudás...

úgy jöttem ki, hogy uh lehet nem lesz meg a kettes. és megnéztem az fn.hu-n a válaszokat, és 31,5 pontom lett az első részben (ehhez még jönnek az esszék majd), úgy hogy tippeltem, meg ilyen sugallatok jöttek, és jók lettek:D

nagy szerencsém van.

2009. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz volt. Mondjuk alapból gyökér vagyok töriből:DD

Egy kis esszét meg jól elrontottam, mert összekevertem az iszlám vallást a zsidóval....kitépi a tanár az összes haját ha meglátja mit írtam:DD

2009. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30?? 33?? Nekem az első részbe lett kemény 15pontom.. =((
2009. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak! Ha jófej a tanárod, bekarikázza neked!

Amúgy sztem a tesztes része nehezebb volt, de az esszék úgy érzem, h mentek. Tatárjárást, 2. ipari forradalmat és parlamentáris demokráciát írtam.

2009. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb 28-29 pontom lesz. Az esszébe meg szerencse h a választási rendszert tudtam, de... majd kiderül.
2009. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát,sokat tanultam,csak azt nem amit kellett volna :D

Az alkotmányos monarchiára nem számítottam,csak tippeket írtam be,de úgy látszik megérte,mert mind jó helyre került.Olyan 31 pontot számoltam,+esszék,amik remélem jók lesznek. Szerintem meg....ROHADT nehéz volt,és könnyebbre számítottam,de ha valaki foglalkozott vele,akkor a sok forrásból sok mindent ki lehetett nézni.

2009. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig olyan kb 38 pont, esszéket max pontra szeretném, mert azokból mindig jó voltam, de nekem nem jó, mert egy 95 % körülit kellett volna megírnom a felvételi miatt :S Jó ha meg lesz 90% szóbelivel....
2009. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!