Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítenél? Ötletek kellenének...

Segítenél? Ötletek kellenének a gólyaavatáshoz.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjátok csak, szerintetek kötelező ezeket megcsinálni? :D


Mert én most leszek 9.es, de hogy marhaságokat nem csinálok, az tuti...

Szabad ember vagyok; csak azért mert új vagyok egy suliban, még nem muszáj röhögni rajtam (meg az osztálytársakon...)! :)

Szabad alatt pedig azt értem, hogy senki sem rendelkezik felettem, szóval nem csinálok meg semmi olyant, amit nem akarok. :)

A nutellás uborka, meg uborkalevet inni, stb. az elmegy, de énekelni egy csomó ember előtt hang nélkül, megalázó dolgokat csináltatni az nem a legjobb...kiröhögik, aztán oda az önbizalma...kb. ennyit ér ez az egész!

2011. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ha mi most nem csinálnánk meg, akkor mi lennénk a suliba az elsők, akik ezt is kihagyják... h avassanak... egyébként azért is van diáknapon nov.17, 2. hete, mert addigra aki életképes már beilleszkedett. már most kialakult ki hogy képes alkalmazkodni, vagy éppen, kihez hogy állnak. Nem akarunk senkit megalázni, de valamit ki kell találnunk, de a mi osztályunkba ez elég nehéz ügy, és csak egy hetünk maradt... :S
2011. nov. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!