Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van meg olyan ember rajtam...

Van meg olyan ember rajtam kivul, aki nem szereti az evfolyamtarsait?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet es a targyakat nagyon szeretem, a tanarokat is, de a tarsaimat nem. Mindig ez volt, koraven kislany voltam es mindig elorebb vagyok erettseg szempontjabol 4-5 evvel a kortarsaimnal. En nem szeretek vizipipazni, bulizni, amennyiben az a teljes lereszegedest jelenti, es naluk azt jelenti. A beszelgeteseik untatnak, mert altalaban feluletesek es nekem kicsit eroltetett humoruak. Az a fajta vagyok, akinek csak 1-2 baratja van, de azok szoros baratsagok. Igy volt ez altalanosban, gimiben es most az egyetemen is, csak most ez az ember el fog menni, mert nem jott be neki a suli. A tanarokat nagyon szeretem es azt hiszem ok is engem, tobbukkel szoktam "csak ugy" beszelgetni, de felek, hogy erre meg jonnek a megjegyzesek a tarsaimtol. Nem baratkozni jottem, hanem tanulni, mert szamomra fontos, hogy minel jobb szakember legyek kesobb (persze az osztondij is kozrejatszik), de azert baratokra szukseg van. A gond az, hogy nem akarok kibujni a borombol, hogyha egyszer nem vagyok az a tipus, mint a tobbseg, akkor nem fogok eroszakkal valtoztatni magamon. Igy viszont felo, hogy egyedul maradok. Mire koncentraljak, hogy ne erezzem magam rosszul? Van valaki aki igy jart? (megjegyeznem, hogy a tobbsegnel tenylegesen idosebb vagyok 1-2 evvel, mert kesobb kezdtem el a sulit)
2011. nov. 5. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ennyit azzal, hogy megfelelj.


Én sem járok bulizni az évfolyamtársaimmal, de attól még el tudunk beszélgetni egy feladatról vagy hogy honnan lehet megszerezni valamelyik kötelező olvasmányt. Ez épp elég.

Ja igen: és ne nézd le őket! Manapság ez a divat, mindenki lenézi a többieket, merthogy felületesen beszélgetnek és hasonlók. A felületes beszélgetéseknek is fontos szerepe van a társadalmunk működésében, ezt tartsd szem előtt!

Ja és ha egy barátod igazi jó barát, akkor mindegy, hol van. Nekem a legjobb barátnőm évek óta Amerikában tanul, de ugyanúgy beszélgetünk, és egy évben egyszer, amikor hazalátogat, találkozunk és ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Egy igazi jó barátságnál ez simán működik.

2011. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A feladatokrol meg tudok veluk beszelni, tehat nem utalnak, csak epp nem hivnak mar filmezni ejszaka, mert tudjak, hogy ugyse megyek. Szoval a hatarok meg vannak huzva. Nagyon sok mindent csinalok a suli mellett, tehat idom se nagyon van baratkozni, csak azert felek, hogy en leszek "tudod az az unalmas lany". A magam reszerol cseppet sem unalmas az eletem, de ok ezt nem tudjak.
2011. nov. 5. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt is írtam, hogy ne akarj görcsösen megfelelni.


Most komolyan, és akkor mi lesz, ha te leszel az unalmas lány?

2011. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi kulonos, igazad van, de kikozositett senki sem szeret lenni. Megvaltozni viszont emiatt nem akarok. Ez a 22-es csapdaja. :) Koszi a valaszokat!
2011. nov. 5. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!