Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen mien arcok vannak?

Egyetemen mien arcok vannak?

Figyelt kérdés

Eddig, nem a tanulós tipus voltam, mikor jártam iskolában mindig azokkal lógtam akik nem igazán foglalkoztak a sulival. Ès most hogy 2 éve hogy érettségiztem, persze csak olyannokkal ismerkedtem, akik szinte nem tanultak tovább..

Hozzátehetem hogy ezt mind svédországban csináltam, szóval nem tudom Magyarországon ez furcsa, lehet ott többen tanulnak, de itt a többség nem tanul..


A lényeg hogy most már rájöttem hogy jobb ha tanul az ember, és jövöre szeretnék magyarországon tanulni. Készülök is az érettségire itthonról!


De attól aggodom hogy nem fogok beilleni az egyetemen, talán "unalmasnak" fogom találni a többieket.

Szóval a kérdésem hogy föleg építész szakon mien emberek vannak? Tudom hogy håulye kérdés amire nehéz válaszólni, de azért remélem valamelyest síkerül valakinek


2011. nov. 6. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Minden szakon van mindenféle ember. Biztos találsz olyat, akivel egy hullámhosszon vagy.
2011. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Mien emberek? Oanok akik tudnak heesen írni. Szerintem felvételi követelmény az ly ismerete és rutinszerű használata.

Egyetemre is emberek járnak, nem élettelen droidok. Nem sokkal unalmasabbak, mint a léhűtő haverjaid, viszont biztosan okosabbak.

2011. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!