Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az erős és a...

Mi a különbség az erős és a gyengeáram között?

Figyelt kérdés

Most megyek továbbtanulni, de két iskola is van, amibe mehetnék, az egyikben erősáramú, a másikban gyengeáramú szak van.

Egy ismerősöm erősáramúra jár, de miért vannak ott is LEDes meg digitális dolgok?


2011. nov. 7. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért vannak ott is ilyenek, mert ma már egy digitális korban élünk, ahol elengedhetetlen az ilyen rendszerek ismerete.
2011. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hali!

Szerintem sokkal jobban jársz gyengeárammal, azt tanulom én is, itt vannak digitális áramkörök, mikrovezérlők, analog és digitális erősítők, számitógép hardware stb szerintem ebben vannak nagy lehetőségek, na meg persze, egy kicsit biztonságosabb is mert nem halsz meg fa rossz helyre nyulsz :D

2011. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. nov. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!