Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali képzésre jobb járni...

Nappali képzésre jobb járni vagy levelezősre? Előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 08:58
 1/4 anonim válasza:

Munka mellett levelezőre, amúgy nappalira.


Levelező előnyei:

- Nem kell csak hetente bejárni


Hátránya:

- Kevesebb óra, de ugyanaz a visszakérdezett anyag, nincs egyetemi szociális élet stb.

2011. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is vmi hasonló kérdést szerettem volna kiírni:) A levelezősre csak jelentkezni kell, vagy van vmi felvételi? Nekem sajna csak érettségim van és egy 2 éves OKJ végzettségem logisztika szakon. Ezért szeretnék én is majd vmi levelezőst végezni, de nem tom h vágjak neki, vagy mennyit kell rákölteni.
2011. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A levelezős csábítónak tűnik, mert nem kell olyan sokat benn lenni, meg nincs olyan sok évközi számonkérés. De pont emiatt sokkal nehezebb elvégezni. Ugyanis a legtöbb dolgot teljesen egyedül kell feldolgoznod, megtanulnod. Nincs ott az oktató, aki elmondja, értelmezi, segít abban mi a fontos satöbbi. Sokkal nagyobb önfegyelemre van szükség egy levelezős képzéshez, mint egy nappalishoz.


Szóval, ha megteheted, mert nem kell napi 8 órában dolgoznod, akkor mindenképpen nappalira menj.

2011. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző jól leírta. Én gépészmérnöknek tanulok levelezőn.
2011. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!