Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyanok válaszát várom, akik...

Olyanok válaszát várom, akik a jogszabályokkal tisztában vannak! (osztályozóvizsgával járó jogok és kötelezettségek)?

Figyelt kérdés
arról lenne szó, hogy letettem testnevelés tantárgyból az osztályozóvizsgát (ami annyit jelent, hogy megcsináltam az évvégi követelményeket, így nem kell bejárnom órára, és van évvégi jegyem). Kötelezhetnek engem (18. életévemet betöltöttem) arra, hogy gyógytesnevelésre [altantárgy] bejárjak? Az iskolában, ez úgy van megoldva, hogy 3 óra testnevelés + egy külön gyógytesi. Tehát az alaptesi és a gyógytesi is kötelező (volt?) nekem. Esetleg milyen oldalon találhatnék erről információt, avgy kihez fordulhatnék? Jelzem nem puszta lustaságról van szó, de ebbe nem szeretnék belemenni. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. nov. 13. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha külön tárgyként szerepel, akkor muszáj bejárnod. Ha nem, akkor érdemes utánakérdezni.
2011. nov. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!