Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Auótvezetésnél rutin vizsgánál...

Auótvezetésnél rutin vizsgánál a kötelezők felsorolásánál titeket nem idegesít hogy rátok se figyel az elnök, csak sorolod mint a hülye meg járkálsz az autó körül?

Figyelt kérdés
vagy nektek hogy volt? nekem méterekről kellett ordítanom h mit csinálok, nektek is így leszarta. Vagy előtte soroljam fel neki aztán járjam körül az autót?
2011. nov. 14. 20:47
 1/3 anonim válasza:
Nekem is így volt, az oktatómmal beszélgetett az elnök miközben én magyaráztam. A lényeg az, hogy sikerült a vizsga és kész!:)
2011. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hehe, nekem az oktatóm igen jó fej volt, mondta, hogy ne szólaljak meg, amikor ellenőrzöm a kocsit, csak majd kérjem a féket, amikor a féklámpát ellenőrzöm. Ha a vizsgabiztos akar valamit, úgy is fog szólni :D


Így is tettem, amúgy tényleg rám sem bagóztak még így is, beszélgetett az oktatóm meg a vizsgabiztos. Ellenőrzés után behuppantam a vezető ülésre, kérdezett két igen bonyolult kérdést a vizsgabiztos, hogy télen milyen folyadékot töltünk az ablaktisztító folyadék tartályába, meg hogy 70 centinél nagyobb átmérőjű kereknél mennyi a minimális barázdamélység a gumi felületén. Húztam a tételt (saroktolatás), aztán 5 perc múlva már végeztünk is, sikeresen.

2011. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közben ma nekem is sikerült, rám se bagózott, az oktatómmal beszélgetett:) végreee siker
2011. nov. 15. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!