Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tevékenységet ajánlotok...

Milyen tevékenységet ajánlotok az egyetem mellé?

Figyelt kérdés

Elsőéves joghallgató vagyok, szeretnék valami plusz tevékenységet, amivel pénzt kereshetnék, tapasztalatot szerezhetnék és kapcsolatokat köthetnék.

Gondoltam arra, hogy segithetnék egy öreg néninek a háztartásban pl, vagy egy diáknak tanulni stb (ehhez hirdetést tennék fel a neten/ újságban). Vagy keresgélhetnék valamelyik politikai pártnál vmi diákmunkát (ez jobban tetszene, mert több köze van a joghoz mint a mosogatásnak).


Minden ötlet/vélemény/tapasztalat jól jönne. Segitsetek légyszi!

19/L


2011. nov. 15. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy a politikát a szaktól függetlenül is messzire elkerülném. Nézd, hogy hirdetnek-e az egyetemen gyakornoki programokat. Ha beszélsz nyelvet, akkor vállalhatsz fordítási, esetleg tolmácsolási (néha olyan is van) diákmunkákat. Ezek jobban is fizetnek, mint általában a diákmeló. Irodai, adminisztratív diákmunkák is vannak, az is hasznos lehet később.
2011. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia,majd én is odaszeretnék menni,csak most halasztást kértem a sulitól,egészségi bajokból,de az a fő célom,hogy jogász legyek.Leírnád hol tanulsz,és milyen?A tananyagok milyenek,és milyen átlaggal,mikből tettél emeltet érettségin,volt e plusz pontod?Nyelvekkel hogy állsz?
2011. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!