Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók melyik...

Orvostanhallgatók melyik egyetemen végeztetek? Hol dolgoztok és mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Csak érdekességképpen... :)
2011. nov. 17. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Az orvostanhallgatók (ahogy a szóban is látható) hallgatók, tehát ők még nem végeztek sehol, és nem dolgoznak sehol (max ha suli mellett dolgoznak).

Ha vki elvégzi az orvosit, és belép a rezidensképzésbe Mo.-n, akkor a fizetése kb. nettó 90 ezer forint. Ez nem igen függ az intézménytől, meg attól, hogy hol végzett, ugyanis az orvos közalkalmazott, és a közalkalmazotti bértáblának megfelelően kapja a fizetését.

2011. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy az orvostanhallgatók mennyit keresnek... mindegy.

Értem, köszi a válaszod. :) A rezidensképzés mindenkinek két év, vagy ez szakosodástól függ?

2011. nov. 17. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Az előző válaszoló azt próbálta elmagyarázni, hogy az orvostanHALLGATÓK még nem végeztek el semmilyen egyetemet, ezért hívják őket HALLGATÓKNAK!:)


Egyébként a szakképzés 4 és 7 év között van, attól függ mire szakosodsz.

2011. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Istenem! Értem mit magyaráztok... de honnan vettétek, hogy a kérdésem az, hogy mennyit keresnek az orvoshallgatók? Én azt kérdeztem, hogyha már végeznek (tehát már nem hallgatók) hol dolgoznak és mennyit keresnek.

Nem azt, hogy a hallgatók mennyit keresnek. :D

2011. nov. 18. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Most neked komolyan nem esik le, hogy mi a baj a kérdéssel?

Orvostanhallgatóknak szól a kérdés, hiszen azt írtad "orvostanhallgatók melyik.....". Viszont az orvostanhallgatók még nem végeztek, hiszen hallgatók!!!!!

Ez olyan, mintha mondjuk vki villamosmérnöki szakra járna, és megkérdeznéd tőle, hogy hol végzett és hol dolgozik, miközben még ODA JÁR.

Ne legyél már ennyire nehéz felfogású ha már orvosira készülsz:DD

2011. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Hogy még érthetőbb legyen, így kellett volna feltenni a kérdést: Orvosok! Melyik egyetemen végeztetek? Hol dolgoztok és mennyit kerestek? Érthető?
2011. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, beismerem, tényleg nem jól tettem fel a kérdést. Am. nem készülök orvosira.
2011. nov. 19. 09:47
 8/8 anonim válasza:
Valóban van bibi a kérdéssel,de az "Orvostanhallgatók,melyik egyetemen végeztetek"-ben benne van a feltételezés,hogy már végeztek,vagyis túl lehetett volna lépni ezen az apróságon,de elfelejtettem,hogy orvosokat kérdeztek:)
2012. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!