Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diplomatak miert elnek...

A diplomatak miert elnek rosszul miutan vege a diplomatasaguknak?

Figyelt kérdés
Tobb osztalytarsam is van akinek diplomatak voltak a szulei es mikor visszahivtak oket nem tudtak elhelyezkedni, munkat talalni. Ez miert van? Olyat is hallottam az eggyik osztalytasamtol hogy mikor oneletrajzot akartak beadni egy ceghez a munkakozvetito azt javasolta hogy szedje ki az X ev diplomatasagot. Nem ertem. En azt hittem a diplomatasag egy tok jo munka. Meg en is gondolkoztam rajta. Miert van ez a diplomatakkal?
2011. nov. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
télleg..tele az aluljáró matracon fekvő volt diplomatákkal(nagyon nagy a munkanélküliség- ez minden réteget érint)
2011. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
Ez a manapság annyira felkapott "nemzetközi tanulmányok" is ugyan ilxen. Közlik is,hogy ürüljenek ha 5%uk el tud helyezkedni. Állítólag ennek a csúcsa a diplomata cím.
2011. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%

*örüljenek

*ilyen

2011. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
87%
Tényleg tele van a nemzetközi tanulmányok diplomatának készülő emberekkel, de én nagyon sajnálom őket, hogy nem tudják, diplomata nem lehet bárki.. Szülei diplomaták,vagy más, ehez hasonló módon elhelyezkednek, az oké de az utcáról senkit nem vesznek fel.
2012. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!