Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok eredményesen...

Hogyan tudok eredményesen felkészülni a kémia és biológia érettségire? Hogyan tanuljam meg őket? Meg lehet csinálni májusig ezt?

Figyelt kérdés
Most szeretnék érettségizni kémiából és emeltet biológiából! Már tavaly mind kettőből voltam,de nem sikerültek és azóta egy nappali suliba járok és így nincs sok időm a felkészülésre,de most már elhatároztam,h nincs időm halogatni! Köszönöm a segítséget előre is.
2011. nov. 20. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányszor buktál meg?
2011. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem buktam egyszer sem, javítani akarok
2011. nov. 20. 16:14
 3/3 anonim válasza:
Szerezz be egy jó könyvet (pl. konsept-H Könyvkiadó Biológia elméleti áttekintés, témavázlatok, felelettervek, sulis könyvek) Azok alapján szedd rendbe mennyi időd van és mennyi anyagot kell átvenned egy héten hogy a végén (utolsó 1-2 hétben) lehetőleg mindent tudj, és a konkrét tesztekre figyelj hogy kiismerd az érettségit (bár ez már neked megvan). Ezen kívül írj vázlatot és ellenőriztesd egy tanárral hogy megvan-e benne minden érettségihez szükséges anyag. Én ezeket ajánlom.
2011. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!