Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Műkörmös, pedikűr manikűr...

Műkörmös, pedikűr manikűr alapokat hol tudok elsajátítani?

Figyelt kérdés
nagyon sokat festem a körmöm és netről szoktam nézni mintákat meg ilyenek de szeretnék vele kicsit komolyabban foglalkozni akkor hol kezdjem el?? hol tudom elsajátítani az alapokat?
2011. nov. 21. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy okj-s tanfolyamon. Netről nem lehet. Ha pesti vagy, akkor számtalan a lehetőség, de vidéken is sok képzés van.
2012. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak az alapok érdekelnek nem muszáj OKJ-s tanfolyamra menned, (az ma már 300 ezer körül van és kb 1 éves...)

Pl az Alfa Kapos Kft. indít decembertől 6 hetes magyar-német oklevelet adó műkörmös tanfolyamot, de ha nagyon megtetszik továbbmehetsz a 12 hetesre, ahol mégkomolyabb tanulócsomagot kapsz.

2013. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!