Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másoknak is nehéz volt a 8....

Másoknak is nehéz volt a 8. osztály?

Figyelt kérdés
Már nem bírom.Nem tartozom a népszerűek közé, és hát elég kevés barátom van.De nem ez a lényeg, hanem az, hogy egyfolytában cikiznek mások, és akkor is belémkötnek, ha tényleg meg sem szólaltam.A testi órákat ki nem állhatom, és nem tudom hogy mi ez az érzés, de mindig azt hiszem, hogy amikor elmegyek valaki(k) mellett, úgy érzem hogy engem beszél(nek) ki.Szerintem év végéig meg fogok bolondulni.Olyan jó lenne már, ha vége volna.Más is így van, vagy volt vele?
2011. nov. 22. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így vagyok.

Édesapámnak van fegyvere, a kicsúfolok vezetőjét , egyszer lelövöm.

2011. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem voltam népszerű, a két legjobb barátnőmmel nem szerettek minket, mert jó tanulók voltunk, és a tanárok kedvence. Az egész felsőtagozat életem legrosszabb 4 éve volt.

Ma már egyetemre járok, sok barátom van, imádom amit tanulok és otthonról is elköltöztem. És csak röhögök egy jót, ha az általános iskolás osztálytársaimra gondolok.


Neked is jobb lesz hidd el! Ezen is túl leszel, nem is olyan sokára. Addig is ne foglalkozz másokkal, és az lebegjen a szemed előtt hogy nemsokára elballagsz onnan!

Kitartás!:)

2011. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon szépen!
2011. nov. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!